Гледайте БНТ онлайн

  • Гледайте БНТ 1 онлайн
  • Гледайте БНТ 2 онлайн
  • Гледайте БНТ HD онлайн
  • Гледайте BNT World онлайн

Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта Вие се съгласяванте с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:30
Аз съм...
Аз съм…
06:40
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом /жени/, ІІ манш пряко предаване от Пьонгчанг
08:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, халфпайп /мъже/
09:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом /жени/
12:00
Лига Европа: Пресконференция на отбора на "Лудогорец" преди срещата от 1/16-финалите с "Милан"
пряко предаване от Разград
12:30
Световен рали шампионат: Рали "Швеция" - всичко преди старта
магазинно предаване
12:55
Арена баскетбол
Арена баскетбол
обзорно предаване
13:40
Извън играта
Извън играта
14:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Словакия - Олимпийски спортисти от Русия пряко предаване от Кангнън
16:45
Олимпийски хроники
Олимпийски хроники
17:10
Лига Европа
магазинно предаване /7 епизод/
17:40
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Цървена звезда - среща от 1/16-финалите в турнира "Лига Европа"
19:30
Лига Европа: Пресконференция на отбора на "Милан" преди срещата от 1/16-финалите с "Лудогорец"
пряко предаване от Разград
20:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, халфпайп /мъже/
21:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
22:00
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 15 км индивидуална дисциплина /жени/
23:40
Олимпийски върхове
Олимпийски върхове студийна програма
00:30
Баскетбол: Левски Лукойл - Балкан - полуфинална среща от турнира за Купата на България
02:25
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
02:55
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /жени/, І манш
пряко предаване от Пьонгчанг
04:25
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /мъже/
пряко предаване от Джонгсон
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:10
Извън играта
Извън играта
06:40
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /жени/, ІІ манш
пряко предаване от Пьонгчанг
08:00
Олимпийската тв история
документален филм
08:25
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-бягане, 10 км /жени/ пряко предаване от Пьонгчанг
09:45
Олимпийски хроники
Олимпийски хроники
10:10
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 15 км индивидуална дисциплина /жени/
пряко предаване от Пьонгчанг
11:50
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /мъже/ - финали
13:10
Бързо пързаляне с кънки, 1000 м /жени/
13:45
Лига Европа
магазинно предаване /7 епизод/
14:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Швейцария - Канада пряко предаване от Кангнън
16:45
Олимпийски върхове
Олимпийски върхове студийна програма
17:20
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 20 км индивидуална дисциплина /мъже/
19:05
Олимпийски хроники
Олимпийски хроники
19:30
Студио Футбол
Студио Футбол
20:00
Футбол: Лудогорец - Милан - среща от 1/16-финалите в турнира "Лига Европа"
пряко предаване от Разград
22:05
Футбол: Наполи - РБ Лайпциг - среща от 1/16-финалите в турнира "Лига Европа"
пряко предаване от Неапол
00:00
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
00:15
Олимпийски върхове
Олимпийски върхове студийна програма
00:50
Футбол: Лудогорец - Милан - среща от 1/16-финалите в турнира "Лига Европа"
02:45
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
03:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /жени/ - квалификация пряко предаване от Бокуанг
04:30
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /мъже/ - финали
05:15
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /жени/ - финали пряко предаване от Бокуанг
06:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом /жени/, ІІ манш пряко предаване от Пьонгчанг
07:30
Олимпийската тв история
документален филм
07:55
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-бягане, 15 км /мъже/ пряко предаване от Пьонгчанг
09:30
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /жени/ - финали
10:15
Часът на БНТ HD: Олимпийско образование
10:30
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Швейцария - Канада
12:15
Олимпийски хроники: Българските успехи на Зимни олимпийски игри
12:45
Футбол: Лудогорец - Милан - среща от 1/16-финалите в турнира "Лига Европа"
14:35
Световен рали шампионат: Рали "Швеция" - всичко преди старта
магазинно предаване
15:05
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супергигантски слалом /мъже/
16:25
Зимни олимпийски игри: Ски-бягане, 15 км /мъже/
18:00
Олимпийски хроники: Звезди на Зимните олимпийски игри
18:30
Футбол: Лудогорец - Милан - среща от 1/16-финалите в турнира "Лига Европа"
20:15
Обзор "Лига Европа"
Обзор "Лига Европа"
20:45
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /жени/ - финали
21:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
22:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-скок от голяма шанца /мъже/, квалификация
23:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
00:00
Футбол: Наполи - РБ Лайпциг - среща от 1/16-финалите в турнира "Лига Европа"
01:50
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-скок от голяма шанца /мъже/, квалификация
03:00
Олимпийската тв история
документален филм
03:25
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
03:55
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супергигантски слалом /жени/ пряко предаване от Джонгсон
05:15
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, мъже /волна програма/ пряко предаване от Кангнън
07:15
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-скок от голяма шанца /мъже/, квалификация
08:25
Извън играта
Извън играта
09:00
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супергигантски слалом /жени/
10:20
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, мъже /волна програма/
12:20
Футбол: Лудогорец - Милан - среща от 1/16-финалите в турнира "Лига Европа"
14:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Олимпийски спортисти от Русия - САЩ /в паузите: шорттрек/ пряко предаване от Пьонгчанг
16:45
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 12,5 км масов старт /жени/
17:40
Аз съм...
Аз съм…
18:00
Баскетбол: Полуфинална среща-реванш от турнира за Купата на България
пряко предаване
20:00
Зимни олимпийски игри: Ски-скок от голяма шанца /мъже/
21:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
22:00
Извън играта
Извън играта
22:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Олимпийски спортисти от Русия - САЩ
00:20
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
01:10
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супергигантски слалом /жени/
02:40
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
03:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Пьонгчанг
05:00
Зимни олимпийски игри: Ски-скок от голяма шанца /мъже/
06:40
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /мъже/, ІІ манш пряко предаване от Пьонгчанг
08:00
Олимпийски хроники
Олимпийски хроники
08:25
Извън играта
Извън играта
08:55
Аз съм...
Аз съм…
09:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Олимпийски спортисти от Русия - САЩ
11:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, мъже /волна програма/
13:00
Световен рали шампионат: Рали "Швеция" - финален етап
пряко предаване
14:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Швеция - Финландия /в паузите: биатлон и бързо пързаляне с кънки/ пряко предаване от Кангнън
16:45
Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, ски-акробатика
18:00
Олимпийски хроники
Олимпийски хроники
18:35
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 15 км масов старт /мъже/
19:30
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Швеция - Финландия
21:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
22:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /мъже/
01:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
02:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, мъже /волна програма/
04:10
Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, ски-акробатика
05:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
06:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки /кратка програма/ пряко предаване от Кангнън
06:45
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Швеция - Финландия
08:35
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-скок от голяма шанца /мъже/
10:05
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 12,5 км масов старт /жени/
11:05
Олимпийски хроники
Олимпийски хроники: Българските успехи на Зимни олимпийски игри
11:35
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки /кратка програма/
12:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 15 км масов старт /мъже/
13:00
Световен рали шампионат: Рали "Швеция" - финален етап
14:15
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 500 м /жени/
15:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Бобслей, двойки мъже, финал пряко предаване от Пьонгчанг
15:45
Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, ски-акробатика
16:55
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 500 м /мъже/
17:40
Олимпийски хроники
Олимпийски хроники
18:15
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-скок, отборно
19:40
Рали
Световен рали шампионат: Рали "Швеция" - обзорна програма
20:30
Пътят към Китай 2019
магазинно предаване за световните квалификации по баскетбол /3 епизод/
21:00
Арена баскетбол
Арена баскетбол
обзорно предаване
21:45
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
22:00
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Швеция - Финландия
23:50
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
00:40
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-скок, отборно
02:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Бобслей, двойки мъже, финал
02:50
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 15 км масов старт /мъже/
03:45
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 500 м /мъже/
04:35
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
06:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /мъже/
09:40
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Бобслей, двойки мъже, финал
10:20
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки /волна програма/
12:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Северна комбинация, скок от голяма шанца пряко предаване от Пьонгчанг
12:55
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Шорттрек пряко предаване от Кангнън
13:45
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 500 м /мъже/
14:35
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-скок, отборно
15:50
Зимни олимпийски игри: Северна комбинация, ски-бягане, 10 км
16:25
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Биатлон, смесена щафета
18:00
Олимпийски хроники
Олимпийски хроники
18:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Шорттрек
19:20
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки /волна програма/
21:00
Обзор "Лига Европа"
Обзор "Лига Европа"
21:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
22:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Биатлон, смесена щафета
23:35
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
00:25
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Шорттрек
01:15
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Северна комбинация
02:45
Пътят към Русия 2018
магазинно предаване /30 епизод/
03:25
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
04:50
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки /волна програма/ пряко предаване от Кангнън
06:20
Обзор "Лига Европа"
Обзор "Лига Европа"
06:50
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, ски-крос /мъже/ пряко предаване от Бокуанг
07:40
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Биатлон, смесена щафета
09:15
Пътят към Русия 2018
магазинно предаване /30 епизод/
09:40
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Олимпийски спортисти на Русия - Норвегия, четвъртфинална среща /в паузите: Ски-бягане, отборен спринт - полуфинали/ пряко предаване от Кангнън
12:15
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-бягане, отборен спринт - финали пряко предаване от Пьонгчанг
13:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки /волна програма/
14:40
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, ски-крос /мъже/
15:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/
17:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Олимпийски спортисти на Русия - Норвегия, четвъртфинална среща
19:00
Футбол
Футбол: Лудогорец - Милан - среща от 1/16-финалите в турнира "Лига Европа"
20:55
Олимпийски хроники
Олимпийски хроники
21:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
22:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Канада - Финландия, четвъртфинална среща
23:50
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
00:40
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-бягане, отборен спринт - финали
01:40
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, ски-крос /мъже/
02:40
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
03:55
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/ пряко предаване от Джонгсон
05:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Шорттрек
06:45
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом /мъже/, ІІ манш пряко предаване от Пьонгчанг
08:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-бягане, отборен спринт - финали
09:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, квалификации
10:50
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Олимпийски спортисти на Русия - Норвегия, четвъртфинална среща
12:40
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Шорттрек пряко предаване от Кангнън
13:35
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки /волна програма/
14:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Шорттрек пряко предаване от Пьонгчанг
14:15
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Канада - Финландия, четвъртфинална среща
16:05
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /жени/
17:35
Обзор "Лига Европа"
Обзор "Лига Европа"
18:00
Олимпийски хроники
Олимпийски хроники
18:35
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Шорттрек
19:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
20:00
Футбол: Лацио - ФК СБ /Румъния/ - среща-реванш от 1/16-финалите в турнира "Лига Европа"
пряко предаване
22:05
Футбол
Футбол: Милан - Лудогорец - среща-реванш от 1/16-финалите в турнира "Лига Европа" пряко предаване от Милано
00:15
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
01:05
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /мъже/
03:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Пьонгчанг
04:15
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Шорттрек
05:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, квалификации пряко предаване от Бокуанг
07:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, ски-крос /жени/ пряко предаване от Бокуанг
07:40
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /жени/
09:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, квалификации
09:25
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Шорттрек
09:40
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
12:15
Футбол
Футбол: Милан - Лудогорец - среща-реванш от 1/16-финалите в турнира "Лига Европа"
14:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Пьонгчанг
16:45
Часът на БНТ HD: Олимпийско образование
17:00
Олимпийски хроники
Олимпийски хроники
17:30
Пътят към Китай 2019
магазинно предаване за световните квалификации по баскетбол /3 епизод/
18:00
Баскетбол
Баскетбол: България - Чехия - квалификационна среща за световното първенство "Китай 2019" пряко предаване от "Арена Ботевград"
19:55
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
21:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
22:00
Обзор "Лига Европа"
Обзор "Лига Европа"
22:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинална среща
00:20
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
01:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинална среща
02:55
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
04:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
05:15
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, жени /волна програма/ пряко предаване от Кангнън
06:15
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинална среща
08:05
Часът на БНТ HD
Часът на БНТ HD
08:25
Извън играта
Извън играта
09:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали
10:15
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
11:50
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, ски-крос /жени/
12:20
Часът на БНТ HD: Олимпийско образование
12:35
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, жени /волна програма/
14:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /жени/ пряко предаване от Кангнън
14:45
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали
15:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
15:15
Баскетбол: България - Чехия - квалификационна среща за световното първенство "Китай 2019"
17:05
Обзор "Лига Европа"
Обзор "Лига Европа"
17:35
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали
18:50
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт
19:10
Футбол
Футбол: Милан - Лудогорец - среща-реванш от 1/16-финалите в турнира "Лига Европа"
21:00
Олимпийска история: Бялата лястовица
документален филм за Евгения Раданова
21:30
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
22:00
Извън играта
Извън играта
22:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, среща за 3-4 място
00:20
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
01:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт
02:00
Арена ПЬОНГЧАНГ 2018
обзорно предаване
05:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали пряко предаване от Бокуанг
06:10
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/ - финал
пряко предаване от Кангнън
06:15
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал
09:45
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал
10:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне - галаконцерт
13:00
Церемония по закриване на ХХІІІ Зимни олимпийски игри ПьонгЧанг 2018
пряко предаване
15:00
Олимпийската тв история
документален филм
15:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
17:10
Световен рали шампионат: Рали "Швеция" - финален етап
18:30
Баскетбол: Финландия - България - квалификационна среща за световното първенство "Китай 2019"
пряко предаване от Хелзинки
20:30
Зимни олимпийски игри 2018
Церемония по закриване на ХХІІІ Зимни олимпийски игри ПьонгЧанг 2018
22:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
23:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/ - финал
01:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне - галаконцерт
02:30
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне - галаконцерт
пряко предаване от Кангнън
03:45
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт
04:15
Олимпийски хроники: Олимпийските игри по БНТ
05:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали
05:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали
07:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Олимпийски върхове студийна програма
08:15
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали
09:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
11:05
Баскетбол
Баскетбол: Финландия - България - квалификационна среща за световното първенство "Китай 2019"
12:55
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт
13:30
Извън играта
Извън играта
14:00
Спортни новини
Спортни новини
14:10
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал
15:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/ - финал
16:45
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне - галаконцерт
19:00
Зимни олимпийски игри 2018
Церемония по закриване на ХХІІІ Зимни олимпийски игри ПЬОНГЧАНГ 2018
21:00
Арена баскетбол
Арена баскетбол
обзорно предаване
21:50
Арена спорт
Арена спорт
обзор на деня /хедлайн/
22:00
Скришна игра
Скришна игра
игрален филм /копродукция, 2005г./, режисьор Михаел Ханеке, в ролите: Даниел Отьой, Жулиет Бинош, Морис Бенишу, Ани Жирардо и др. (12)
23:55
Футбол
Футбол: Милан - Лудогорец - среща-реванш от 1/16-финалите в турнира "Лига Европа"
01:45
Арена баскетбол
Арена баскетбол
обзорно предаване
02:35
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-бягане, спринт /финали/
04:20
Арена спорт
Арена спорт
обзор на деня /хедлайн/
04:40
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал
05:25
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
07:00
Арена баскетбол
Арена баскетбол
обзорно предаване
07:50
Арена спорт
Арена спорт
обзор на деня /хедлайн/
08:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, отборно
11:15
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-бягане, спринт /финали/
13:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали
14:15
Спортни новини
Спортни новини
14:20
Рали
Световен рали шампионат: Рали "Швеция" - обзорна програма
15:15
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /мъже/
16:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, спортни двойки /волна програма/
17:35
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 10 км спринт /мъже/
19:00
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-скок от малка шанца /мъже/
21:30
Арена спорт
Арена спорт
обзор на деня
22:00
Адам и Ева
Адам и Ева
игрален филм /САЩ, 2005г./, режисьор Джеф Канеф, в ролите: Камерън Дъглас, Емануеле Крики, Брандън Уилямс и др.(14)
23:35
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супергигантски слалом /мъже/
00:50
Арена спорт
Арена спорт
обзор на деня
01:20
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинална среща
03:20
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Северна комбинация
05:10
Баскетбол
Баскетбол: Финландия - България - квалификационна среща за световното първенство "Китай 2019"
07:00
Арена спорт
Арена спорт
обзор на деня
07:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 10 км спринт /мъже/
08:55
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Шейни /мъже/
09:25
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинална среща
11:15
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-скок от малка шанца /мъже/
13:45
Извън играта
Извън играта
14:15
Спортни новини
Спортни новини
14:25
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Шорттрек
15:35
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супергигантски слалом /мъже/
16:50
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, халфпайп /мъже/
18:25
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, мъже /волна програма/
19:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Биатлон, 12,5 км преследване /мъже/
20:30
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /жени/ - финали
21:30
Арена спорт
Арена спорт
обзор на деня
22:00
Вил Мари
Вил Мари
игрален филм /Канада, 2015г./, режисьор Ги Едоан, в ролите: Моника Белучи, Паскал Бюсиер, Альоша Шнайдер и др.(14)
23:35
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /мъже/
03:05
Арена спорт
Арена спорт
обзор на деня
03:35
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинална среща
05:25
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Шейни /мъже/
05:55
Зимни олимпийски игри 2018
Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, спортни двойки /волна програма/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Няма данни за нанесено насилие върху близнаците от Пловдив, настанени в болница(обзор)

20:47

Няма данни за нанесено насилие върху близнаците от Пловдив, настанени в болница(обзор)

Няма данни за нанесено насилие върху близнаците от Пловдив, настанени в болница(обзор)
„Трансперанси интернешънъл“ за корупцията у нас

20:35

„Трансперанси интернешънъл“ за корупцията у нас

„Трансперанси интернешънъл“ за корупцията у нас
Външният министър на Саудитска Арабия на посещение у нас

20:19

Външният министър на Саудитска Арабия на посещение у нас

Външният министър на Саудитска Арабия на посещение у нас

Филми в програмата днес
Прокълнатите крале

БНТ 2 | 21.02.2018 20:05

Прокълнатите крале

Прокълнатите крале
Бяла магия 00:00:25

БНТ World | 21.02.2018 20:55

Бяла магия

Бяла магия
Статус: Непознат

БНТ 1 | 21.02.2018 20:55

Статус: Непознат

Статус: Непознат

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 85 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 88.5 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 124.5 kb)
BNT World Свали (Excel, 120.5 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 91.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 81.5 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 119.5 kb)
BNT World Свали (Excel, 117.5 kb)

РЕКЛАМА

От новините Министерският съвет отпусна 151 млн. лева за обновление на София