Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
УЕФА Европейски квалификации: България - Косово
07:50
УЕФА Европейски квалификации
обзор от 10 юни
08:20
Аз съм...
Аз съм…
08:30
Последните жители на Аляска
Последните жители на Аляска
документален филм /1 епизод/
09:15
Светът на конете
Светът на конете
09:30
Футбол: Колумбия - Украйна - среща от четвъртфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
11:20
Футбол: Италия - Мали - среща от четвъртфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
13:10
УЕФА Европейски квалификации: Испания - Швеция
15:00
Спортни новини
Спортни новини
15:10
УЕФА Европейски квалификации: България - Косово
17:00
Последните жители на Аляска
Последните жители на Аляска
документален филм /2 епизод/
17:50
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
18:20
Футбол: Украйна - Италия - среща от полуфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
пряко предаване от Гдиня /Полша/
20:25
УЕФА Лига на нациите
обзор от 9 юни
20:55
УЕФА Европейски квалификации
обзор от 10 юни
21:25
Спортни новини
Спортни новини
21:35
УЕФА Европейски квалификации: Италия - Босна и Херцеговина
пряко предаване от Торино
23:40
УЕФА Европейски квалификации
обзор от 10 юни
00:10
УЕФА Европейски квалификации
обзор от 11 юни
00:40
Футбол: Еквадор - Република Корея - среща от полуфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
02:30
Футбол: Украйна - Италия - среща от полуфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
обзорна програма
04:15
Спортни новини
Спортни новини
04:25
УЕФА Европейски квалификации
обзор от 11 юни
05:10
Колоездачна обиколка на Йоркшир
обзорна програма
06:00
УЕФА Европейски квалификации: Италия - Босна и Херцеговина
07:50
УЕФА Европейски квалификации
обзор от 11 юни
08:20
Аз съм...
Аз съм…
08:30
Последните жители на Аляска
Последните жители на Аляска
документален филм /2 епизод/
09:15
Извън играта
Извън играта
10:00
Футбол: Украйна - Италия - среща от полуфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
11:50
УЕФА Европейски квалификации: Испания - Швеция
13:40
Спортни новини
Спортни новини
13:50
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
14:40
Часът на спорта
Часът на спорта
15:00
Футбол: Еквадор - Република Корея - среща от полуфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
16:45
Последните жители на Аляска
Последните жители на Аляска
документален филм /3 епизод/
17:30
УЕФА Европейски квалификации: България - Косово
19:20
УЕФА Европейски квалификации: Италия - Босна и Херцеговина
21:10
УЕФА Европейски квалификации
обзор от 11 юни
21:40
Спортни новини
Спортни новини
21:50
Футбол: Франция - Норвегия - среща от световното първенство за жени
пряко предаване от Ница
23:50
Футбол: Португалия - Швейцария - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
01:40
Футбол: Холандия - Англия - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
04:10
УЕФА Европейски квалификации: Турция - Франция
06:00
Футбол: Португалия - Швейцария - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
07:50
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
08:20
Аз съм...
Аз съм…
08:30
Последните жители на Аляска
Последните жители на Аляска
документален филм /3 епизод/
09:15
Футбол: Холандия - Англия - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
11:45
УЕФА Европейски квалификации: Турция - Франция
13:35
Колоездачна обиколка на Йоркшир
обзорна програма
14:25
Спортни новини
Спортни новини
14:35
Футбол: Франция - Норвегия - среща от световното първенство за жени
16:25
Последните жители на Аляска
Последните жители на Аляска
документален филм /4 епизод/
17:10
Футбол: Швейцария - Англия - среща за 3-4 място на "УЕФА Лига на нациите"
19:55
Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
21:50
Спортни новини
Спортни новини
22:00
УЕФА Европейски квалификации: Испания - Швеция
23:50
УЕФА Европейски квалификации: Италия - Босна и Херцеговина
01:40
Спортни новини
Спортни новини
01:50
Футбол: Франция - Норвегия - среща от световното първенство за жени
03:40
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
04:10
УЕФА Европейски квалификации: Италия - Босна и Херцеговина
06:00
Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
08:00
Планинско колоездене: Titan Desert Race
магазинна програма
08:30
Последните жители на Аляска
Последните жители на Аляска
документален филм /4 епизод/
09:15
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
10:10
Футбол: Украйна - Италия - среща от полуфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
12:00
Футбол: Еквадор - Република Корея - среща от полуфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Световна купа по конен спорт
пряко предаване от Божурище
15:30
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Четвъртфинална среща
пряко предаване
17:15
Часът на спорта
Часът на спорта
17:30
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Четвъртфинална среща
пряко предаване
19:30
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
20:10
УЕФА Лига на нациите
обзор
21:10
Спортни новини
Спортни новини
21:20
Футбол: Италия - Еквадор - среща за 3-4 място на световното първенство за юноши под 20 г.
пряко предаване от Гдиня /Полша/
23:25
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Четвъртфинална среща
01:15
Спортни новини
Спортни новини
01:25
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Четвъртфинална среща
03:15
Планинско колоездене: Titan Desert Race
магазинна програма
03:40
Световна купа по модерен петобой
репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
04:10
УЕФА Европейски квалификации: Испания - Швеция
06:00
УЕФА Европейски квалификации: Чехия - България
07:50
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
08:15
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Светът на конете
Светът на конете
09:30
Футбол: Португалия - Швейцария - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
11:20
Футбол: Холандия - Англия - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Световна купа по конен спорт
пряко предаване от Божурище
15:30
Световна купа по модерен петобой
репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
16:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Полуфинална среща
пряко предаване
18:00
Лига Европа - обзор на сезона
магазинно предаване
18:50
Футбол: Украйна - Република Корея - финал на световното първенство за юноши под 20 г.
пряко предаване от Лудж /Полша/
21:20
УЕФА Лига на нациите
обзор
21:50
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Извън играта
Извън играта
22:45
Футбол: Холандия - Англия - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
01:15
Спортни новини
Спортни новини
01:25
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Полуфинална среща
03:15
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
04:00
Футбол: Украйна - Република Корея - финал на световното първенство за юноши под 20 г.
06:00
УЕФА Европейски квалификации: България - Косово
07:50
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
08:15
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Светът на конете
Светът на конете
09:30
Футбол: Швейцария - Англия - среща за 3-4 място на "УЕФА Лига на нациите"
12:00
Световна купа по конен спорт
пряко предаване от Божурище
14:00
Спортни новини
Спортни новини
14:10
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Латвия, І манш
пряко предаване от Кегумс
15:00
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
15:30
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Финал
пряко предаване
17:10
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Латвия, ІІ манш
пряко предаване от Кегумс
18:00
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
18:55
Извън играта
Извън играта
19:45
Футбол: "УЕФА Лига на нациите" - финал
21:40
Спортни новини
Спортни новини
21:50
Футбол: Италия - Испания - среща от европейското първенство за младежи под 21 г.
пряко предаване от Болоня
23:55
УЕФА Европейски квалификации: България - Косово
01:40
Спортни новини
Спортни новини
01:50
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Латвия
03:25
Планинско колоездене: Titan Desert Race
магазинна програма
04:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Финал
06:00
Футбол: Украйна - Република Корея - финал на световното първенство за юноши под 20 г.
08:00
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
08:30
Автомобилизъм: Spa Classic
магазинна програма
09:00
Футбол: Италия - Испания - среща от европейското първенство за младежи под 21 г.
10:50
Лига Европа - обзор на сезона
магазинно предаване
11:40
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Латвия
13:15
Извън играта
Извън играта
14:05
Спортни новини
Спортни новини
14:15
Световна купа по модерен петобой
репортаж от Прага
14:45
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Финал
16:45
Последните жители на Аляска
Последните жители на Аляска
документален филм /5 епизод/
17:30
УЕФА Лига на нациите
обзор от 9 юни
18:00
УЕФА Европейски квалификации: Турция - Франция
19:55
УЕФА Европейски квалификации: Испания - Швеция
21:50
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
23:55
Спортни новини
Спортни новини
00:05
Футбол: Украйна - Република Корея - финал на световното първенство за юноши под 20 г.
02:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Джордан Томпсън /Австралия/ - Адриан Манарино /Франция/, финал
04:45
Аз съм...
Аз съм…
05:00
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
05:30
Автомобилизъм: Spa Classic
магазинна програма
06:00
Футбол: Италия - Испания - среща от европейското първенство за младежи под 21 г.
08:00
Световна купа по модерен петобой
репортаж от Прага
08:30
Последните жители на Аляска
Последните жители на Аляска
документален филм /5 епизод/
09:15
Лига Европа - обзор на сезона
магазинно предаване
10:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Кристиан Гарин /Чили/ - Борна Чорич /Хърватия/, четвъртфинална среща
12:30
УЕФА Европейски квалификации: Турция - Франция
14:25
Аз съм...
Аз съм…
14:35
Спортни новини
Спортни новини
14:45
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Латвия
16:25
Последните жители на Аляска
Последните жители на Аляска
документален филм /6 епизод/
17:10
УЕФА Европейски квалификации: Испания - Швеция
19:00
УЕФА Европейски квалификации: Италия - Босна и Херцеговина
20:50
Ролан Гарос 2019
обзор
21:40
Спортни новини
Спортни новини
21:50
Футбол: Италия - Бразилия - среща от световното първенство за жени
пряко предаване от Валансиен /Франция/
23:50
УЕФА Европейски квалификации: Чехия - България
01:40
Спортни новини
Спортни новини
01:50
УЕФА Европейски квалификации: Турция - Франция
03:40
УЕФА Европейски квалификации: Испания - Швеция
05:35
Автомобилизъм: Spa Classic
магазинна програма
06:00
Футбол: Украйна - Италия - среща от полуфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
07:50
Извън играта
Извън играта
08:35
Последните жители на Аляска
Последните жители на Аляска
документален филм /6 епизод/
09:20
Ролан Гарос 2019
обзор
10:10
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Давид Гофен /Белгия/ - Адриан Манарино /Франция/, четвъртфинална среща
12:40
УЕФА Европейски квалификации: Италия - Босна и Херцеговина
14:30
Спортни новини
Спортни новини
14:40
Футбол: Италия - Бразилия - среща от световното първенство за жени
16:30
Последните жители на Аляска
Последните жители на Аляска
документален филм /7 епизод/
17:15
Футбол: Португалия - Швейцария - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
19:10
Футбол: Холандия - Англия - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
21:40
Спортни новини
Спортни новини
21:50
Футбол: Япония - Англия - среща от световното първенство за жени
пряко предаване от Ница /Франция/
23:50
УЕФА Европейски квалификации: България - Косово
01:40
Спортни новини
Спортни новини
01:50
УЕФА Европейски квалификации: Италия - Босна и Херцеговина
03:40
УЕФА Европейски квалификации: Чехия - България
05:35
Световна купа по модерен петобой
репортаж от Прага
06:00
Футбол: Еквадор - Република Корея - среща от полуфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
07:50
Аз съм...
Аз съм…
08:00
Планинско колоездене: Titan Desert Race
магазинна програма
08:30
Последните жители на Аляска
Последните жители на Аляска
документален филм /7 епизод/
09:15
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
10:10
Световна купа по конен спорт
12:15
Светът на конете
Светът на конете
12:30
Футбол: Португалия - Швейцария - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
14:25
Спортни новини
Спортни новини
14:30
Футбол: Холандия - Англия - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
17:00
Последните жители на Аляска
Последните жители на Аляска
документален филм /8 епизод/
17:45
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
18:10
Ролан Гарос 2019
обзор
18:55
Лека атлетика: Турнир "Златен шпайк" - част от веригата IAAF World Chalange
пряко предаване от Острава /Чехия/
21:05
Мотоспорт екстра
Мотоспорт Екстра
21:40
Спортни новини
Спортни новини
21:50
Футбол: САЩ - Швеция - среща от световното първенство за жени
пряко предаване от Льо Авър /Франция/
23:50
Футбол: Италия - Испания - среща от европейското първенство за младежи под 21 г.
01:40
Спортни новини
Спортни новини
01:50
Лека атлетика: Турнир "Златен шпайк" - част от веригата IAAF World Chalange
04:10
УЕФА Европейски квалификации: България - Косово
06:00
Футбол: Италия - Еквадор - среща за 3-4 място на световното първенство за юноши под 20 г.
07:50
Аз съм...
Аз съм…
08:00
Мотоспорт екстра
Мотоспорт Екстра
08:30
Последните жители на Аляска
Последните жители на Аляска
документален филм /8 епизод/
09:15
Ролан Гарос 2019
обзор
10:10
Световна купа по конен спорт
12:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Джордан Томпсън /Австралия/ - Адриан Манарино /Франция/, финал
14:15
Спортни новини
Спортни новини
14:25
Колоездачна обиколка на Йоркшир
обзорна програма
15:20
Лека атлетика: Турнир "Златен шпайк" - част от веригата IAAF World Chalange
17:25
Футбол: Швейцария - Англия - среща за 3-4 място на "УЕФА Лига на нациите"
19:55
Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
21:50
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Футбол: Украйна - Република Корея, финал на световното първенство за юноши под 20 г.
00:10
Футбол: САЩ - Швеция - среща от световното първенство за жени
02:00
Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Латвия
03:45
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Джордан Томпсън /Австралия/ - Адриан Манарино /Франция/, финал
06:00
Футбол: Украйна - Република Корея, финал на световното първенство за юноши под 20 г.
08:15
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Светът на конете
Светът на конете
09:35
Лека атлетика: Турнир "Златен шпайк" - част от веригата IAAF World Chalange
11:45
Европейски игри Минск 2019: Стрелба, въздушен пистолет /смесени отбори/ - финал
пряко предаване
12:30
Ролан Гарос 2019
обзор
13:20
Автомобилизъм: Spa Classic
магазинна програма
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика, акробатика, джудо
пряко комбинирано предаване
15:55
Световна купа по модерен петобой
репортаж от Прага
16:25
Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика, акробатика, джудо
пряко комбинирано предаване
18:25
Олимпийската тв история
документален филм
18:50
Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика, акробатика, джудо
пряко комбинирано предаване
19:00
Европейски игри Минск 2019: Стрелба, въздушен пистолет /смесени отбори/ - финал
19:50
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
20:15
Лига Европа - обзор на сезона
магазинно предаване
21:00
Извън играта
Извън играта
21:45
Спортни новини
Спортни новини
21:50
Футбол: Белгия - Италия - среща от европейското първенство за младежи под 21 г.
пряко предаване от Реджо Емилия /Италия/
23:50
Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика, акробатика
04:00
Спортни новини
Спортни новини
04:10
Футбол: САЩ - Швеция - среща от световното първенство за жени
06:00
Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
07:55
Светът на конете
Светът на конете
08:15
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Европейски игри Минск 2019: Стрелба, въздушен пистолет /смесени отбори/ - финал
10:00
Ролан Гарос 2019
обзор
10:55
Картинг: 12-часово състезание за издържливост
пряко предаване от Хасково
11:30
Европейски игри Минск 2019: Стрелба, въздушен пистолет /мъже/ - финал
пряко предаване
12:05
Картинг: 12-часово състезание за издържливост
пряко предаване от Хасково
12:20
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
13:15
Картинг: 12-часово състезание за издържливост
пряко предаване от Хасково
13:30
Европейски игри Минск 2019: Стрелба, въздушен пистолет /жени/ - финал
пряко предаване
14:00
Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика /шампионат на уредите/
пряко предаване
16:00
Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика /ансамбли/, акробатика, джудо
пряко комбинирано предаване
19:15
Извън играта
Извън играта
20:00
Европейски игри Минск 2019: Лека атлетика /отборно/ - квалификации
пряко предаване
22:00
Европейски игри Минск 2019: Стрелба, въздушен пистолет /жени/ - финал
22:35
Картинг: 12-часово състезание за издържливост
пряко предаване от Хасково
23:10
Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика /шампионат на уредите/
01:15
Ролан Гарос 2019
обзор
02:10
Европейски игри Минск 2019: Стрелба, въздушен пистолет /мъже/ - финал
02:45
Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика /ансамбли/, акробатика
06:00
Футбол: Белгия - Италия - среща от европейското първенство за младежи под 21 г.
07:50
Аз съм...
Аз съм…
08:05
Колоездене: Мон Ванту челъндж
обзорна програма
08:30
Светът на конете
Светът на конете
08:50
Европейски игри Минск 2019: Стрелба, въздушен пистолет /мъже/ - финал
09:25
Европейски игри Минск 2019: Стрелба, въздушен пистолет /жени/ - финал
10:00
Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика /ансамбли/, акробатика
13:15
Извън играта
Извън играта
14:00
Европейски игри Минск 2019: Стрелба, въздушна пушка /мъже/ - финал
пряко предаване
15:00
Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика /шампионат на уредите/
17:00
Световна купа по модерен петобой
репортаж от Прага
17:30
София сити спорт
предаване за масов спорт
18:00
Европейски игри Минск 2019: Баскетбол 3х3 - полуфинали
пряко предаване
19:15
Часът на спорта
Часът на спорта
19:30
Европейски игри Минск 2019: Аеробика - двойки /финал/
пряко предаване
20:15
Европейски игри Минск 2019: Баскетбол 3х3 - финали
пряко предаване
21:35
Аз съм...
Аз съм…
21:50
Футбол: Хърватия - Англия - среща от европейското първенство за младежи под 21 г.
пряко предаване от Серавале /Сан Марино/
23:50
Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
01:45
Европейски игри Минск 2019: Баскетбол 3х3 - полуфинали
03:00
Европейски игри Минск 2019: Баскетбол 3х3 - финали
04:20
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
05:00
Европейски игри Минск 2019: Стрелба, въздушна пушка /мъже/ - финал
06:00
Европейски игри Минск 2019: Баскетбол 3х3 - полуфинали
07:15
Европейски игри Минск 2019: Баскетбол 3х3 - финали
08:35
Световно ветроходно шоу
09:00
Европейски игри Минск 2019: Кану-каяк - серии
пряко предаване
10:00
Европейски игри Минск 2019: Стрелба, въздушна пушка /мъже/ - финал
11:00
Европейски игри Минск 2019: Аеробика - двойки /финал/
11:45
Европейски игри Минск 2019: Лека атлетика /отборно/ - квалификации
13:45
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
14:40
Ролан Гарос 2019
обзор
15:30
Европейски игри Минск 2019: Кану-каяк - полуфинали
пряко предаване
16:00
Футбол: Хърватия - Англия - среща от европейското първенство за младежи под 21 г.
18:00
Европейски игри Минск 2019: Борба /свободен стил/
пряко предаване
19:00
Европейски игри Минск 2019: Аеробика /групи/, Скокове на батут - финали
пряко предаване
20:55
Лига Европа - обзор на сезона
магазинно предаване
21:50
Футбол: Среща от осминафиналите на световното първенство за жени
пряко предаване от Рен /Франция/
23:50
Европейски игри Минск 2019: Аеробика /групи/, Скокове на батут - финали
01:40
Европейски игри Минск 2019: Кану-каяк - серии
02:40
Европейски игри Минск 2019: Кану-каяк - полуфинали
03:10
Европейски игри Минск 2019: Баскетбол 3х3 - финали
04:30
Колоездене: Мон Ванту челъндж
обзорна програма
05:00
Европейски игри Минск 2019: Борба /свободен стил/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Мъж загина в София, след като беше ударен от мълния(актуализирана)

23:00

Мъж загина в София, след като беше ударен от мълния(актуализирана)

Мъж загина в София, след като беше ударен от мълния(актуализирана)
На църковния празник Свети Дух град Ямбол отбеляза своя празник

22:31

На църковния празник Свети Дух град Ямбол отбеляза своя празник

На църковния празник Свети Дух град Ямбол отбеляза своя празник
Руски Су-27 са прихванали американски бомбардировачи B-52

21:59

Руски Су-27 са прихванали американски бомбардировачи B-52

Руски Су-27 са прихванали американски бомбардировачи B-52

Филми в програмата днес
Васко да Гама от село Рупча 00:00:29

БНТ 1 | 18.06.2019 14:25

Васко да Гама от село Рупча

Васко да Гама от село Рупча
Последните жители на Аляска

БНТ HD | 18.06.2019 16:25

Последните жители на Аляска

Последните жители на Аляска
Капри

БНТ 1 | 18.06.2019 16:30

Капри

Капри

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 55.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 81 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 98 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 69.5 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 56.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 79 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 96.5 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 71 kb)

РЕКЛАМА

От новините ​САЩ официално предложиха договор за 8 изтребителя F-16 Block 70​