Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
06:25
Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ливърпул, полуфинална среща
08:10
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай
обзорна програма
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /24 епизод/
09:50
Волейбол: България - Азербайджан - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
11:55
Волейбол: Словения - Франция - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
14:10
Спортни новини
Спортни новини
14:20
Световно ветроходно шоу
магазинно предаване /9 епизод/
14:45
Волейбол: България - Германия - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /25 епизод/
18:10
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване
19:00
Волейбол: Франция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /мъже/
20:30
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Арена футбол
Арена футбол
22:00
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /5 епизод/ (16)
22:45
Волейбол: Турция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /жени/
00:20
Спортни новини
Спортни новини
00:30
Брат за брата
сериен филм /5 епизод/ /п/ (16)
01:15
Арена футбол
Арена футбол
01:45
Световно клубно първенство по футбол: Ал Хилал - Монтерей, среща за 3-то място
03:45
Аз съм...
Аз съм…
03:55
Волейбол: Франция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /мъже/
05:30
Световно ветроходно шоу
магазинно предаване /8 епизод/
06:00
Волейбол: България - Франция - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:10
Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
10:35
Волейбол: Сърбия - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
13:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
13:15
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом пряко предаване от Рогла /Словения/
15:20
Световно клубно първенство по футбол: Фламенго - Ал Хилал, полуфинална среща
17:10
Арена футбол
Арена футбол
17:40
Зала на славата
Зала на славата
17:55
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
пряко предаване от "Арена Ботевград"
20:00
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Извън играта
Извън играта
22:00
Похищение
Похищение
игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Алън Уайт, в ролите: Райън Филип, Рашел Льофевр, Джон Кюсак, Джаки Уийвър и др. (12)
23:35
Волейбол: България - Германия - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
01:50
Спортни новини
Спортни новини
02:00
Световно клубно първенство по футбол: Фламенго - Ал Хилал, полуфинална среща
03:50
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
05:45
Аз съм...
Аз съм…
06:00
Световно ветроходно шоу
магазинно предаване /8 епизод/
06:25
Волейбол: Полша - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Часът на спорта
Часът на спорта
09:30
Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
10:55
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване
11:40
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
13:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
13:15
Зала на славата
Зала на славата
13:30
Спортни новини
Спортни новини
13:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
16:00
Волейбол: България - Азербайджан - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
18:00
Извън играта
Извън играта
18:30
Похищение
Похищение
игрален филм /п/ (12)
20:00
Арена спорт
Арена спорт
21:00
Събота вечер с Дони
развлекателно предаване
22:00
Миньон
Миньона
игрален филм /САЩ, Канада, 1998г./, режисьор Жан Марк Пише, в ролите: Долф Лундгрен, Франсоа Робътсън, Рок Лафорчън и др. (12)
23:35
Волейбол: Франция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /мъже/
01:10
Арена спорт
Арена спорт
02:10
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
04:00
Световно ветроходно шоу
магазинно предаване /8 епизод/
04:25
Аз съм...
Аз съм…
04:40
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
05:10
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай
обзорна програма
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:10
Световно клубно първенство по футбол: Фламенго - Ал Хилал, полуфинална среща
08:00
Арена спорт
Арена спорт
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /25 епизод/ /п/
09:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
12:10
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
13:30
Извън играта
Извън играта
14:00
Спортни новини
Спортни новини
14:10
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
16:00
Арена спорт
Арена спорт
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /26 епизод/
18:10
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване
19:00
"Нощта на шампионите" - церемония по връчване наградите на най-отличилите се спортисти и треньори на годината
пряко предаване от Rainbow Plaza
20:00
Миньон
Миньона
игрален филм /п/ (12)
21:35
Спортни новини
Спортни новини
21:45
Зала на славата
Зала на славата
22:00
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /6 епизод/ (16)
22:45
Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ливърпул, полуфинална среща
00:35
Спортни новини
Спортни новини
00:45
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /6 епизод/ /п/ (16)
01:30
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
03:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:10
Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ливърпул, полуфинална среща
08:00
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
08:30
Световно ветроходно шоу
магазинно предаване /9 епизод/
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /26 епизод/ /п/
09:50
Волейбол: Франция - Сърбия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
11:30
Волейбол: Полша - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
13:35
Рали Мароко
обзорна програма
14:05
Спортни новини
Спортни новини
14:10
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
14:35
Волейбол: България - Франция - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /27 епизод/
18:00
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
20:20
"Нощта на шампионите" - церемония по връчване наградите на най-отличилите се спортисти и треньори на годината
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Арена волейбол
Арена волейбол
22:00
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /7 епизод/ (16)
22:45
Волейбол: България - Франция - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
01:10
Спортни новини
Спортни новини
01:20
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /7 епизод/ /п/ (16)
02:05
Арена волейбол
Арена волейбол
02:35
Волейбол: Полша - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
04:45
Часът на спорта
Часът на спорта
05:05
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай
обзорна програма
06:00
Волейбол: България - Франция - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
08:30
Арена волейбол
Арена волейбол
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /27 епизод/ /п/
09:45
Извън играта
Извън играта
10:15
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
12:20
Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
14:00
Спортни новини
Спортни новини
14:10
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай
обзорна програма
15:00
Световно клубно първенство по футбол: Ал Хилал - Монтерей, среща за 3-то място
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /28 епизод/
18:00
Арена волейбол
Арена волейбол
18:30
Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
20:00
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
21:00
Моят плейлист
Моят плейлист
музикално-развлекателно предаване
21:50
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /8 епизод/ (16)
22:45
Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
00:10
Спортни новини
Спортни новини
00:20
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /8 епизод/ /п/ (16)
01:05
Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
02:40
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
03:10
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
03:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
06:00
Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
07:25
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
08:40
Часът на спорта
Часът на спорта
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /28 епизод/ /п/
09:50
Волейбол: България - Азербайджан - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
12:00
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
12:50
Рали Мароко
обзорна програма
13:20
Часът на спорта
Часът на спорта
13:35
Спортни новини
Спортни новини
13:45
Волейбол: Сърбия - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
16:15
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /29 епизод/
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:20
Арена волейбол
Арена волейбол
17:55
Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
пряко предаване от Москва
20:00
НА ЖИВО по БНТ 3: "Левски Лукойл" и "Рилски спортист"
Баскетбол: Левски Лукойл - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
пряко предаване от з. "Универсиада"
22:00
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /9 епизод/ (16)
22:45
Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
00:35
Брат за брата
сериен филм /9 епизод/ /п/ (16)
01:20
Волейбол: Сърбия - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
03:50
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
04:25
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
05:50
Аз съм...
Аз съм…
06:00
Волейбол: Сърбия - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
08:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /29 епизод/
09:45
Волейбол: Германия - Нидерландия - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
11:35
Волейбол: Полша - Турция - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
14:25
Спортни новини
Спортни новини
14:35
Световно ветроходно шоу
магазинно предаване /9 епизод/
15:00
Аз съм...
Аз съм…
15:10
Баскетбол: Левски Лукойл - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /30 епизод/
18:00
Зала на славата
Зала на славата
18:15
Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
20:00
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Арена футбол
Арена футбол
22:00
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /10 епизод/ (16)
22:45
Волейбол: Словения - Франция - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
01:00
Спортни новини
Спортни новини
01:10
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /10 епизод/ /п/ (16)
01:55
Арена футбол
Арена футбол
02:25
Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
04:15
Волейбол: Германия - Нидерландия - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
06:00
Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
08:00
Арена футбол
Арена футбол
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
10:35
Волейбол: Словения - Франция - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
13:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
13:15
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
13:40
Аз съм...
Аз съм…
13:55
Спортни новини
Спортни новини
14:05
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
15:00
НА ЖИВО по БНТ 3: Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
пряко предаване от Пианкавало /Италия/
16:20
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване
17:10
Арена футбол
Арена футбол
17:40
Зала на славата
Зала на славата
17:55
Волейбол: България - Германия - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
20:10
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
21:25
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Извън играта
Извън играта
22:00
Не се предавам
Не се предавам
двусериен игрален филм /Италия, 2016г./, 1 част, режисьор Енцо Монтелеоне, в ролите: Джузепе Фиорело, Масимо Пополицио, Елена Чепелова и др. (14)
23:45
Волейбол: България - Германия - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
02:00
Спортни новини
Спортни новини
02:10
Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
04:10
Баскетбол: Левски Лукойл - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
06:00
Волейбол: България - Германия - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
08:00
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Часът на спорта
Часът на спорта
09:30
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
10:45
Зала на славата
Зала на славата
11:00
БНТ Ретро спорт
12:00
"Нощта на шампионите" - церемония по връчване наградите на най-отличилите се спортисти и треньори на годината
13:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
13:15
Часът на спорта
Часът на спорта
13:30
Спортни новини
Спортни новини
13:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
16:00
Извън играта
Извън играта
16:30
Волейбол: Турция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /жени/
18:05
Волейбол: Франция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /мъже/
19:45
Зала на славата
Зала на славата
20:00
Арена спорт
Арена спорт
21:00
Събота вечер с Дони
Събота вечер с Дони
развлекателно предаване
22:00
Не се предавам
Не се предавам
двусериен игрален филм /2, последна част/ (14)
23:40
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
01:00
Арена спорт
Арена спорт
02:00
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай
обзорна програма
02:55
Волейбол: Турция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /жени/
04:25
Волейбол: Франция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /мъже/
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:15
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
07:10
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване
08:00
Арена спорт
Арена спорт
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /30 епизод/ /п/
09:50
Волейбол: България - Франция - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
12:15
Волейбол: Полша - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
14:20
Спортни новини
Спортни новини
14:30
Извън играта
Извън играта
15:00
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
15:30
Рали Мароко
обзорна програма
16:00
Арена спорт
Арена спорт
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /31 епизод/
18:00
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
19:15
Световно клубно първенство по футбол: Фламенго - Ал Хилал, полуфинална среща
21:00
БНТ Ретро спорт
21:55
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /11 епизод/ (16)
22:45
Волейбол: България - Франция - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
01:10
Спортни новини
Спортни новини
01:15
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /11 епизод/ /п/ (16)
02:00
Волейбол: Полша - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
04:10
Рали Мароко
обзорна програма
04:40
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
06:00
Световно ветроходно шоу
магазинно предаване /9 епизод/
06:25
Световно клубно първенство по футбол: Фламенго - Ал Хилал, полуфинална среща
08:10
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /31 епизод/ /п/
09:50
Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
11:20
Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
12:55
Баскетбол: Левски Лукойл - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
14:45
Спортни новини
Спортни новини
14:55
Часът на спорта
Часът на спорта
15:10
Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /32 епизод/
18:00
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
18:30
Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ливърпул, полуфинална среща
20:20
"Нощта на шампионите" - церемония по връчване наградите на най-отличилите се спортисти и треньори на годината
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Арена волейбол
Арена волейбол
22:00
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /7 епизод/ (16)
22:45
Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
00:15
Спортни новини
Спортни новини
00:25
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /7 епизод/ /п/ (16)
01:15
Арена волейбол
Арена волейбол
01:45
Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
03:20
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай
обзорна програма
04:10
Баскетбол: Левски Лукойл - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
06:00
Часът на спорта
Часът на спорта
06:15
Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ливърпул, полуфинална среща
08:00
Арена волейбол
Арена волейбол
08:30
Извън играта
Извън играта
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /32 епизод/ /п/
09:45
Волейбол: Сърбия - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
12:15
Волейбол: България - Азербайджан - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
14:25
Спортни новини
Спортни новини
14:35
Зала на славата
Зала на славата
14:50
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай
обзорна програма
15:40
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /33 епизод/
18:00
Рали Мароко
обзорна програма
18:30
Арена волейбол
Арена волейбол
19:00
Световно клубно първенство по футбол: Ал Хилал - Монтерей, среща за 3-то място
21:00
Моят плейлист
Моят плейлист
музикално-развлекателно предаване
21:50
Спортни новини
Спортни новини
22:00
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /13 епизод/ (16)
22:45
Волейбол: Сърбия - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
01:15
Спортни новини
Спортни новини
01:25
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /13 епизод/ /п/ (16)
02:10
Волейбол: България - Азербайджан - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
04:25
Световно първенство по модерен петобой
обзор
05:15
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
05:45
Зала на славата
Зала на славата
06:00
Световно клубно първенство по футбол: Ал Хилал - Монтерей, среща за 3-то място
08:00
Рали Мароко
обзорна програма
08:30
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /33 епизод/
09:45
Волейбол: Германия - Нидерландия - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
11:35
Волейбол: Полша - Турция - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
14:25
Спортни новини
Спортни новини
14:35
Световно ветроходно шоу
магазинно предаване /9 епизод/
15:00
Аз съм...
Аз съм…
15:10
Баскетбол: Левски Лукойл - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /34 епизод/
18:00
Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
20:00
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
22:00
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /14 епизод/ (16)
22:45
Волейбол: Турция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /жени/
00:20
Спортни новини
Спортни новини
00:30
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /14 епизод/ /п/ (16)
01:15
Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
03:05
Gearing Up
предаване за скоростни спортове
03:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
06:00
Волейбол: Турция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /жени/
07:35
Rally
Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
08:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
09:00
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /34 епизод/
09:45
Волейбол: Словения - Франция - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
12:00
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай
обзорна програма
12:50
Световно първенство по модерен петобой
обзор
13:40
Световно ветроходно шоу
магазинно предаване /9 епизод/
14:05
Спортни новини
Спортни новини
14:15
Планинско колоездене: Roc d'Azur
обзор
14:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
17:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
17:15
Тайните на войната
Тайните на войната
документален филм /35 епизод/
18:00
Зала на славата
Зала на славата
18:15
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване
19:05
Волейбол: България - Германия - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Арена футбол
Арена футбол
22:00
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /10 епизод/ (16)
22:45
Волейбол: Франция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /мъже/
00:20
Спортни новини
Спортни новини
00:30
Брат за брата 1
Брат за брата
сериен филм /10 епизод/ /п/ (16)
01:15
Арена футбол
Арена футбол
01:45
Волейбол: Турция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /жени/
03:20
Волейбол: България - Германия - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
05:45
Часът на спорта
Часът на спорта

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Коронавирусът стигна и в Европа - потвърдиха 2 случая във Франция

22:31

Коронавирусът стигна и в Европа - потвърдиха 2 случая във Франция

Коронавирусът стигна и в Европа - потвърдиха 2 случая във Франция
Щастие отвъд прогнозите

22:06

Щастие отвъд прогнозите

Щастие отвъд прогнозите
Санкционират издателите, превели "Под игото" на съвременен български език

21:49

Санкционират издателите, превели "Под игото" на съвременен български език

Санкционират издателите, превели "Под игото" на съвременен български език

Филми в програмата днес
Брат за брата 1

БНТ 3 | 24.01.2020 22:00

Брат за брата 1

Брат за брата 1
Аз съм винаги различен

БНТ 4 | 24.01.2020 22:30

Аз съм винаги различен

Аз съм винаги различен
Наказателен отряд

БНТ 1 | 24.01.2020 23:30

Наказателен отряд

Наказателен отряд

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 23.921875 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 36.7197265625 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 100.5 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 22.0390625 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 23.8984375 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 37.4072265625 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 96 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 30.7021484375 kb)

РЕКЛАМА

От новините Кои градове излизат в грипна ваканция от понеделник