Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Тенис-турнир "ASB Classic": Леонардо Майер /Аржентина/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - четвъртфинална среща
07:45
Аз съм...
Аз съм…
08:00
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
08:30
Ветроходството отблизо
магазинно предаване /12 епизод/
09:00
Двойно оцеляване
документална поредица /2 сезон, 7 епизод/
09:45
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
12:10
Тенис-турнир "ASB Classic": Тейлър Фритц /САЩ/ - Камерън Нори /Великобритания/ - четвъртфинална среща
14:00
Спортни новини
Спортни новини
14:10
Аз съм...
Аз съм…
14:20
Тенис-турнир "ASB Classic": Пабло Кареньо Буста /Испания/ - Ян-Ленарт Щруф /Германия/ - четвъртфинална среща
17:30
Двойно оцеляване
документална поредица /2 сезон, 8 епизод/
18:15
История за цяла една нация: Хърватия
документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
18:45
Световна купа по сноуборд
магазинно предаване
19:15
Терминалът
Терминалът
игрален филм
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
22:00
Дива мишена
Дива мишена
игрален филм /копродукция, 2010г./, режисьор Джонатан Лин, в ролите: Бил Наи, Рупърт Гринт, Айлин Аткис и др.(12)
23:30
Световно клубно първенство по футбол: Кашима Антлърс /Япония/ - Реал /Мадрид/ - полуфинална среща
01:20
Спортни новини
Спортни новини
01:30
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
03:55
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай
обзорна програма
04:55
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
06:00
Тенис-турнир "ASB Classic": Тейлър Фритц /САЩ/ - Камерън Нори /Великобритания/ - четвъртфинална среща
07:45
Часът на спорта
Часът на спорта
08:00
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
08:30
Извън играта
Извън играта
09:15
Двойно оцеляване
документална поредица /2 сезон, 8 епизод/
10:00
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/
11:35
Баскетбол: Берое - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
15:35
Световна купа по сноуборд
магазинно предаване
16:00
Тенис-турнир "ASB Classic": Тенис Сендгрън /САЩ/ - Филип Колшрайбер /Германия/ - полуфинална среща
17:25
Часът на спорта
Часът на спорта
17:40
Двойно оцеляване
документална поредица /2 сезон, 9 епизод/
18:25
История за цяла една нация: Англия
документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
18:55
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - четвъртфинална среща - реванш от турнира за Купата на България
пряко предаване от "Арена Ботевград"
21:00
Световна купа по ски-свободен стил
магазинно предаване
21:25
Спортни новини
Спортни новини
21:35
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
22:00
Винету
Винету
3-сериен игрален филм /Германия, 2016г./, 1 епизод, режисьор Филип Щьолцл, в ролите: Вотан Вилке Мьоринг, Ник Кселилай, Язуа Лариос, Гойко Митич и др.
23:30
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - четвъртфинална среща - реванш от турнира за Купата на България
01:20
Спортни новини
Спортни новини
01:30
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/
03:05
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване /7 епизод/
04:00
Адреналин
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/
04:25
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
06:00
Тенис-турнир "ASB Classic": Тенис Сендгрън /САЩ/ - Филип Колшрайбер /Германия/ - полуфинална среща
07:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur
репортаж
08:00
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
08:30
Двойно оцеляване
документална поредица /2 сезон, 9 епизод/
09:20
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
11:35
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - четвъртфинална среща - реванш от турнира за Купата на България
13:25
Спортни новини
Спортни новини
13:35
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
15:15
Тенис-турнир "ASB Classic": Камерън Нори /Великобритания/ - Ян-Ленарт Щруф /Германия/ - полуфинална среща
17:15
Двойно оцеляване
документална поредица /2 сезон, 10 епизод/
18:00
История за цяла една нация: Франция
документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
18:30
Мотоспорт екстра
Мотоспорт Екстра
19:15
Дива мишена
Дива мишена
игрален филм (12)
20:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини
магазинно предаване
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
22:00
Винету
Винету
сериен игрален филм /2 епизод/
23:30
Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ - Ал Аин /ОАЕ/ - финал
01:35
Спортни новини
Спортни новини
01:45
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
04:20
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
06:00
Тенис-турнир "ASB Classic": Камерън Нори /Великобритания/ - Ян-Ленарт Щруф /Германия/ - полуфинална среща
пряко предаване от Оукланд /Нова Зеландия/
08:00
Спортисимо
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:30
Мотоспорт екстра
Мотоспорт Екстра
09:15
Двойно оцеляване
документална поредица /2 сезон, 10 епизод/
10:00
Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - четвъртфинална среща - реванш от турнира за Купата на България
11:50
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
13:30
Часът на спорта
Часът на спорта
13:45
Спортни новини
Спортни новини
13:55
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/
15:30
Тенис-турнир "ASB Classic": Камерън Нори /Великобритания/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - финал
17:20
Аз съм...
Аз съм…
17:30
Двойно оцеляване
документална поредица /2 сезон, 11 епизод/
18:15
Световна купа по ски-алпийски дисциплини
магазинно предаване
18:45
Винету
Винету сериен игрален филм /1 епизод/
20:50
Световна купа по сноуборд
магазинно предаване
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Спортисимо
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
22:00
Винету
Винету
сериен игрален филм /3, последен епизод/(12)
23:30
Тенис-турнир "ASB Classic": Камерън Нори /Великобритания/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - финал
01:20
Спортни новини
Спортни новини
01:30
Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ - Ал Аин /ОАЕ/ - финал
03:40
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
06:00
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
07:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
08:15
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Световна купа по ски-алпийски дисциплини
магазинно предаване
09:40
Планинско колоездене: Roc d'Azur
репортаж
10:05
Тенис-турнир "ASB Classic": Тенис Сендгрън /САЩ/ - Филип Колшрайбер /Германия/ - полуфинална среща
11:30
Тенис-турнир "ASB Classic": Камерън Нори /Великобритания/ - Ян-Ленарт Щруф /Германия/ - полуфинална среща
13:30
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване /7 епизод/
14:20
Спортни новини
Спортни новини
14:30
Световна купа по сноуборд
магазинно предаване
15:00
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом пряко предаване от Рогла /Словения/
16:20
Винету
Винету
сериен игрален филм /2 епизод/
17:55
Баскетбол: Левски Лукойл - Академик Бултекс - среща от Националната баскетболна лига
пряко предаване от з. "Универсиада"
20:00
Часът на спорта
Часът на спорта
20:15
Извън играта
Извън играта
21:00
Автомобилно състезание на шампионите: Купа на нациите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лукас ди Граси и др.
пряко предаване от Мексико
00:00
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
01:15
Баскетбол: Левски Лукойл - Академик Бултекс - среща от Националната баскетболна лига
03:05
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай
обзорна програма
03:55
Планинско колоездене: Roc d'Azur
репортаж
04:25
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:10
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
07:25
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване /7 епизод/
08:15
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Часът на спорта
Часът на спорта
09:30
Тенис-турнир "ASB Classic": Камерън Нори /Великобритания/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - финал
11:15
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
12:30
Мотоспорт екстра
Мотоспорт Екстра
13:10
Спортни новини
Спортни новини
13:20
Автомобилно състезание на шампионите: Купа на нациите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
16:20
Винету
Винету
сериен игрален филм /3, последен епизод/(12)
18:25
Извън играта
Извън играта
19:10
Мечти
документален филм за ФИФА Световно първенство 2018
20:30
Световна купа по ски-свободен стил
магазинно предаване
21:00
Автомобилно състезание на шампионите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лукас ди Граси и др.
пряко предаване от Мексико
00:00
Тенис-турнир "ASB Classic": Камерън Нори /Великобритания/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - финал
01:50
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване /7 епизод/
03:00
Автомобилно състезание на шампионите: Купа на нациите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
06:00
Часът на спорта
Часът на спорта
06:10
Баскетбол
Тенис-турнир "ASB Classic": Камерън Нори /Великобритания/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - финал
08:00
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване /7 епизод/
08:50
Аз съм...
Аз съм…
09:00
Двойно оцеляване
документална поредица /2 сезон, 10 епизод/
09:45
Баскетбол: Левски Лукойл - Академик Бултекс - среща от Националната баскетболна лига
11:35
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/
13:00
Извън играта
Извън играта
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Световна купа по ски-свободен стил
магазинно предаване
14:30
Автомобилно състезание на шампионите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
17:30
Двойно оцеляване
документална поредица /2 сезон, 11 епизод/
18:15
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
19:30
Нощта на шампионите - церемония по награждаването на най-добрите спортисти и треньори на България за 2018 година
20:30
Шоуто на Греъм Нортън
Шоуто на Греъм Нортън
с участието на Марго Роби, Алисън Джани, Даниел Калуя, Алисия Викандер, Камиля Кабейо/п/(12)
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
22:00
Еднопосочен път
Еднопосочен път
игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Парвиз Сагизаде, в ролите: Майкъл Блейн-Розгей, Ърнест Антъни, Майкъл Мадсън и др. (14)
23:30
Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ - Ал Аин /ОАЕ/ - финал
01:35
Спортни новини
Спортни новини
01:45
Автомобилно състезание на шампионите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
05:10
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай
обзорна програма
06:00
Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ - Ал Аин /ОАЕ/ - финал
08:05
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
08:30
История за цяла една нация: Белгия
документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
09:00
Двойно оцеляване
документална поредица /2 сезон, 11 епизод/
09:45
Тенис-турнир "ASB Classic": Леонардо Майер /Аржентина/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - четвъртфинална среща
11:35
Тенис-турнир "ASB Classic": Филип Колшрайбер /Германия/ - Фабио Фонини /Италия/ - четвъртфинална среща
12:50
Баскетбол: Левски Лукойл - Академик Бултекс - среща от Националната баскетболна лига
14:40
Спортни новини
Спортни новини
14:50
Часът на спорта
Часът на спорта
15:05
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
17:30
Двойно оцеляване
документална поредица /2 сезон, 12 епизод/
18:15
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
19:55
Деца на слънцето
Деца на слънцето
игрален филм /Македония, 2014г./, режисьор Антонио Митрикески, в ролите: Ивана Павлакович, Владо Йованович, Мето Йовановски и др.
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
22:00
Матура
Матура
игрален филм /копродукция, 2016г./, режисьор Кристиан Мунджуи, в ролите: Адриан Титиени, Мария-Виктория Драгус, Лиян Бугнар и др.
00:05
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
02:30
Спортни новини
Спортни новини
02:40
Тенис-турнир "ASB Classic": Леонардо Майер /Аржентина/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - четвъртфинална среща
04:30
Адреналин
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/
05:00
Планинско колоездене: Roc d'Azur
репортаж
05:30
Световна купа по сноуборд
магазинно предаване
06:00
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
07:45
Часът на спорта
Часът на спорта
08:00
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
08:30
История за цяла една нация: Хърватия
документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
09:00
Двойно оцеляване
документална поредица /2 сезон, 12 епизод/
09:45
Извън играта
Извън играта
10:30
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
11:45
Тенис-турнир "ASB Classic": Тейлър Фритц /САЩ/ - Камерън Нори /Великобритания/ - четвъртфинална среща
13:30
Часът на спорта
Часът на спорта
13:45
Спортни новини
Спортни новини
13:55
Тенис-турнир "ASB Classic": Пабло Кареньо Буста /Испания/ - Ян-Ленарт Щруф /Германия/ - четвъртфинална среща
17:05
Адреналин
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/
17:30
Двойно оцеляване
документална поредица /3 сезон, 1 епизод/
18:15
Световна купа по ски-свободен стил
магазинно предаване
18:45
История за цяла една нация: Франция
документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
19:15
Матура
Матура
игрален филм
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
22:00
Предел на риска
Предел на риска
игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Джей.Си.Чандър, в ролите: Джеръми Айрънс, Кевин Спейси, Пол Бетани и др.
23:45
Автомобилно състезание на шампионите: Купа на нациите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
02:45
Спортни новини
Спортни новини
02:55
Тенис-турнир "ASB Classic": Тейлър Фритц /САЩ/ - Камерън Нори /Великобритания/ - четвъртфинална среща
04:40
Световна купа по ски-свободен стил
магазинно предаване
05:10
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване /7 епизод/
06:00
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
07:35
Адреналин
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/
08:00
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
08:30
История за цяла една нация: Англия
документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
09:00
Двойно оцеляване
документална поредица /3 сезон, 1 епизод/
09:45
Тенис-турнир "ASB Classic": Тенис Сендгрън /САЩ/ - Филип Колшрайбер /Германия/ - полуфинална среща
11:10
Тенис-турнир "ASB Classic": Камерън Нори /Великобритания/ - Ян-Ленарт Щруф /Германия/ - полуфинална среща
13:10
Ветроходството отблизо
магазинно предаване /12 епизод/
13:40
Аз съм...
Аз съм…
13:50
Спортни новини
Спортни новини
14:00
Световна купа по ски-свободен стил
магазинно предаване
14:30
Автомобилно състезание на шампионите: Купа на нациите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
17:30
Двойно оцеляване
документална поредица /3 сезон, 2 епизод/
18:15
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване /7 епизод/
19:00
Предел на риска
Предел на риска
игрален филм
20:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини
магазинно предаване
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
22:00
Ястребът умира
Ястребът умира
игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Джулиан Голдбъргър, в ролите: Пол Джиамати, Мишел Уилямс, Робърт Уиздъм и др.(12)
23:45
Автомобилно състезание на шампионите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
02:45
Спортни новини
Спортни новини
02:55
Тенис-турнир "ASB Classic": Камерън Нори /Великобритания/ - Ян-Ленарт Щруф /Германия/ - полуфинална среща
05:10
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай
обзорна програма
06:00
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
07:15
Световна купа по ски-алпийски дисциплини
магазинно предаване
07:45
Аз съм...
Аз съм…
08:00
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
08:30
История за цяла една нация: Франция
документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
09:00
Двойно оцеляване
документална поредица /3 сезон, 2 епизод/
09:45
Баскетбол
Тенис-турнир "ASB Classic": Камерън Нори /Великобритания/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - финал
11:35
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
14:00
Спортни новини
Спортни новини
14:05
Адреналин
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/
14:30
Автомобилно състезание на шампионите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
17:30
Двойно оцеляване
документална поредица /3 сезон, 3 епизод/
18:15
Извън играта
Извън играта
19:00
Ястребът умира
Ястребът умира
игрален филм (12)
20:50
Световна купа по сноуборд
магазинно предаване
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
22:00
Вреда
Вреда
игрален филм /копродукция, 1992г./, режисьор Луи Мал, в ролите: Джеръми Айрънс, Жулиет Бинош, Питър Стормаре, Миранда Ричардсън и др.(14)
23:55
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
01:10
Спортни новини
Спортни новини
01:20
Автомобилно състезание на шампионите: Купа на нациите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
04:25
Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
06:00
Аз съм...
Аз съм…
06:10
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/
07:45
Спортисимо
Спортисимо спортно-развлекателно предаване
08:15
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
10:30
Световна купа по сноуборд
магазинно предаване
10:55
Часът на спорта
Часът на спорта
11:10
Мечти
документален филм за ФИФА Световно първенство 2018
12:30
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване /7 епизод/
13:20
Спортни новини
Спортни новини
13:30
Автомобилно състезание на шампионите: Купа на нациите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
16:30
Нощта на шампионите - церемония по награждаването на най-добрите спортисти и треньори на България за 2018 година
17:30
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
пряко предаване от Москва
18:50
Баскетбол
Тенис-турнир "ASB Classic": Камерън Нори /Великобритания/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - финал
20:50
Световна купа по сноуборд
магазинно предаване
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Световна купа по ски-свободен стил
магазинно предаване
22:00
Извън играта
Извън играта
22:45
Намален капацитет
Намален капацитет игрален филм /САЩ,2008г./, режисьор Тери Кини, в ролите: Матю Бродерик, Вирджиния Мадсън, Алън Алда и др.
00:15
Спортни новини
Спортни новини
00:25
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
01:40
Баскетбол
Тенис-турнир "ASB Classic": Камерън Нори /Великобритания/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - финал
03:40
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
06:00
Часът на спорта
Часът на спорта
06:15
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
07:35
Мотоспорт екстра
Мотоспорт Екстра
08:15
Извън играта
Извън играта
09:00
Аз съм...
Аз съм…
09:15
Часът на спорта
Часът на спорта
09:30
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
11:55
Световна купа по сноуборд
12:25
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
13:45
Часът на спорта
Часът на спорта
14:00
Спортни новини
Спортни новини
14:10
Автомобилно състезание на шампионите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
17:10
Извън играта
Извън играта
17:55
Баскетбол: Рилски спортист - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
пряко предаване от "Арена Самоков"
19:00
Извън играта
Извън играта
20:00
Намален капацитет
Намален капацитет
игрален филм
21:25
Спортни новини
Спортни новини
21:35
Световна купа по ски-алпийски дисциплини
магазинно предаване
22:00
Шоуто на Греъм Нортън
Шоуто на Греъм Нортън
22:45
Великите дебатьори
Великите дебатьори
игрален филм /САЩ, 2007г./, режисьор Дензъл Уошингтън, в ролите: Дензъл Уошингтън, Форест Уитакър, Нейт Паркър и др. (12)
00:50
Спортни новини
Спортни новини
01:00
Автомобилно състезание на шампионите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
04:10
Баскетбол
Баскетбол: Рилски спортист - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
06:00
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
08:25
Световна купа по ски-алпийски дисциплини
магазинно предаване
08:50
Аз съм...
Аз съм…
09:00
Двойно оцеляване
документална поредица /3 сезон, 3 епизод/
09:45
Баскетбол
Баскетбол: Рилски спортист - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
11:35
Автомобилно състезание на шампионите: Купа на нациите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
14:35
Спортни новини
Спортни новини
14:45
Извън играта
Извън играта
15:30
Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
16:45
Лига Европа - обзор на груповата фаза
магазинно предаване /7 епизод/
17:40
Двойно оцеляване
документална поредица /3 сезон, 4 епизод/
18:30
Великите дебатьори
Великите дебатьори
игрален филм (12)
20:30
Шоуто на Греъм Нортън
Шоуто на Греъм Нортън
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
22:00
Да се правиш на умрял
Да се правиш на умрял
игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Джейсън Уайлс, в ролите: Крис Клайн, Фред Дърст, Джейк Бъси и др.(12)
23:25
Автомобилно състезание на шампионите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
02:25
Спортни новини
Спортни новини
02:35
Баскетбол
Тенис-турнир "ASB Classic": Камерън Нори /Великобритания/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - финал
04:30
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/
06:00
Баскетбол
Тенис-турнир "ASB Classic": Камерън Нори /Великобритания/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - финал
07:50
Аз съм...
Аз съм…
08:00
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
08:30
Световна купа по ски-свободен стил
магазинно предаване
09:00
Двойно оцеляване
документална поредица /3 сезон, 4 епизод/
09:45
Автомобилно състезание на шампионите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
12:45
Баскетбол
Баскетбол: Рилски спортист - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
14:35
Спортни новини
Спортни новини
14:45
11Ски
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
17:15
Часът на спорта
Часът на спорта
17:30
Двойно оцеляване
документална поредица /3 сезон, 5 епизод/
18:15
Световна купа по сноуборд
магазинно предаване
18:40
Сноуборд
Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
19:55
Да се правиш на умрял
Да се правиш на умрял
игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Джейсън Уайлс, в ролите: Крис Клайн, Фред Дърст, Джейк Бъси и др.(12)
21:20
Спортни новини
Спортни новини
21:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
22:00
Престъпна жега
Престъпна жега
игрален филм /Италия, 2010г./, режисьор Ерос Пулиели, в ролите: Сабрина Ферили, Габриел Гарко Винсент Спано и др.
23:40
Автомобилно състезание на шампионите: Купа на нациите - с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, Мик Шумахер, Лука ди Граси и др.
02:40
Спортни новини
Спортни новини
02:50
Тенис-турнир "ASB Classic": Тенис Сендгрън /САЩ/ - Филип Колшрайбер /Германия/ - полуфинална среща
04:15
Адреналин
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/
04:45
Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай
обзорна програма
05:35
Планинско колоездене: Roc d'Azur
репортаж

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Съдът временно спира набирането на транссексуални военнослужещи в армията на САЩ

22:59

Съдът временно спира набирането на транссексуални военнослужещи в армията на САЩ

Съдът временно спира набирането на транссексуални военнослужещи в армията на САЩ
Италианската полиция арестува седем предполагаеми членове на Коза ностра

22:46

Италианската полиция арестува седем предполагаеми членове на Коза ностра

Италианската полиция арестува седем предполагаеми членове на Коза ностра
Нападнаха медицински фелдшер от Спешната помощ в Горна Оряховица

22:31

Нападнаха медицински фелдшер от Спешната помощ в Горна Оряховица

Нападнаха медицински фелдшер от Спешната помощ в Горна Оряховица

Филми в програмата днес
Телма

БНТ 2 | 22.01.2019 23:25

Телма

Телма
Викингите 4 00:00:25

БНТ 1 | 22.01.2019 23:30

Викингите 4

Викингите 4
Точица

БНТ 1 | 23.01.2019 14:30

Точица

Точица

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 62.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 64.5 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 89.5 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 55.5 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 56 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 106.5 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 99 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 72.5 kb)

РЕКЛАМА

От новините Правосъдното министерство предлага да отпаднат т.нар. „златни визи“